BYDGOSZCZ

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Bydgoskie Centrum Finansowe

ul. Jagiellońska 1

85-067 Bydgoszcz

Pozostałe lokalizacje Kancelarii:

Ważna jest dla nas opinia klientów

Doskonała
Na podstawie 240 opinii
Marek Linder
Marek Linder
Jestem zadowolony ze współpracy z Kancelaria VOTUM. Pracownicy zaangażowani w to co robią i zawsze gotowi wyjaśnić każdy etap sprawy" z prawniczego na zwykły język ". Wszystkim, którzy jeszcze zastanawiają się komu powierzyć sprawę kredytu frankowego polecam Kancelariae VOTUM. Ja z żoną w pierwszej instancji już wygraliśmy
Oktawian Piżyk
Oktawian Piżyk
Fachowcy. Kancelaria godna polecenia
Andrzej Zdanowicz
Andrzej Zdanowicz
Dziękujemy Kancelarii Radców Prawnych "VOTUM" za profesjonalne poprowadzenie naszej sprawy. Na każdym jej etapie mogliśmy liczyć na pełną i rzetelną informacje z jej przebiegu. Obecność pełnomocnika kancelarii podczas naszej wizyty w sądzie sprawiła, że było to dla nas mniej stresujące przeżycie. Czuliśmy wsparcie i profesjonalną pomoc. Jesteśmy tzw. frankowiczami, długo zastanawialiśmy się nad rozpoczęciem sporu z Bankiem. Dziś dzięki VOTUM i osobom zaangażowanym w sprawę jesteśmy szczęśliwi z pozytywnego wyniku. Wszystkim niezdecydowanym polecam w/w kancelarię, na pewno znajdziecie tu odpowiednie doradztwo i fachową pomoc.
Zenon Talarczyk
Zenon Talarczyk
Pełen profesjonalizm, sprawne przygotowanie oraz wsparcie w trakcie procesu. Polecam
Ryszard Werchowski
Ryszard Werchowski
Firma rzetelna, na bieżąco informuje o stanie danej sprawy. Spółka warta polecenia.
Anna Zdunkiewicz
Anna Zdunkiewicz
Polecam Kancelaria działa skutecznie i sprawnie dobry kontakt z klientem mamy wygrana w I instancji.
Luis Cypher
Luis Cypher
Dziękuję kancelarii. Pozytywne rozpatrzenie sprawy uzyskali w rok od pierwszej rozprawy.
Marek Latarski
Marek Latarski
Bardzo profesjonalna kancelaria, najlepszą oceną jest wygrana w Sądzie I instancji. Łatwy i szybki kontakt za pośrednictwem panelu klijenta. Polecam wszystkim.

Wyślij

Wiadomość

Zachęcamy do bezpłatnej i niezobowiązującej analizy umowy kredytowej: wypełnij krótki formularz.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką prywatności i przyjmuję do wiadomości jej zapisy.
Ranking Rzeczpospolitej "Nowe Prawo" | Usługi prawnicze w obsłudze roszczeń frankowiczów.

Kancelaria frankowa – Bydgoszcz

Jesteśmy cenioną firmą prawniczą, która specjalizuje się w reprezentowaniu Frankowiczów w sporach z bankami w celu uzyskania sprawiedliwości. Nasza kancelaria skupia wybitnych adwokatów i radców prawnych, których doświadczenie oraz wiedza prawnicza pozwala na efektywne i skuteczne działanie. Nasza misja to zapewnienie klientom najwyższego poziomu obsługi prawnej, dbając o każdy szczegół ich sprawy. Wierzymy, że każdy klient zasługuje na profesjonalne wsparcie i rzetelną reprezentację, dlatego podejmujemy wszelkie starania, aby osiągnąć najlepsze rezultaty i zabezpieczyć ich prawa.

Pomoc prawna dla Frankowiczów w Bydgoszczy

Nasza Kancelaria Prawna dla Frankowiczów zapewnia wszechstronną obsługę prawna w zakresie kredytów hipotecznych indeksowanych do franka szwajcarskiego oraz kredytów denominowanych w tej walucie. Specjalizujemy się w  zarówno w postępowaniach sądowych, jak i przedsądowych, dążąc do skutecznego dochodzenia ich roszczeń wynikających z tytułu wadliwych umów.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie procesu, od konsultacji początkowych po kompleksowe rozwiązania prawne.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej Kancelarii Prawnej dla Frankowiczów?

Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z usług naszej Kancelarii Prawnej dla Frankowiczów:

  1. Wykwalifikowany zespół prawników – Nasza Kancelaria zatrudnia wysoko wykwalifikowanych adwokatów i radców prawnych, znających doskonale tematykę problemu Frankowiczów.
  2. Pełna gama pomocy prawnej – Oferujemy kompleksową pomoc prawną na każdym etapie procesu, rozpoczynając od szczegółowej analizy umowy kredytowej, poprzez przedsądowe negocjacje, aż do prowadzenia postępowań sądowych i egzekucyjnych.
  3. Indywidualne podejście do klienta – Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, starając się dokładnie zrozumieć jego sytuację i unikalne potrzeby. Dzięki temu zapewniamy spersonalizowaną i skuteczną pomoc prawną, dopasowaną do konkretnych wymagań klienta.
  4. Imponujące portfolio sukcesów – Możemy pochwalić się bogatym portfolio sukcesów w sprawach związanych z Frankowiczami, co świadczy o wysokim poziomie skuteczności naszych działań. Nasze wyniki mówią same za siebie.

 

Kredyty frankowe – Bydgoszcz | Sprawdź Ranking Kancelarii Prawniczych

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych w Wrocławiu jest cenioną firmą prawniczą, która skoncentrowana jest na obsłudze klientów z problemami związanymi z kredytami hipotecznymi indeksowanymi do franka szwajcarskiego. Nasza kancelaria zdobyła uznanie dzięki doświadczonemu zespołowi prawników i wszechstronnej pomocy prawnej, co zaowocowało licznymi sukcesami w sprawach Frankowiczów. Z dumą informujemy, że dwukrotnie zdobyliśmy pierwsze miejsce w kategorii „Kancelarie lub firmy świadczące usługi prawnicze w obsłudze roszczeń Frankowiczów” w prestiżowym Rankingu Kancelarii Prawnych organizowanym przez Rzeczpospolitą.

Jeżeli jesteś Frankowiczem i potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej, gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Nasza kancelaria oferuje rzetelne doradztwo i kompleksową reprezentację, dążąc do osiągnięcia najkorzystniejszych rozstrzygnięć w Twojej sprawie. Możesz być pewien, że z nami Twoje interesy są w dobrych rękach, a nasz doświadczony zespół będzie działać w pełni na rzecz osiągnięcia Twoich celów i zabezpieczenia Twoich praw.

 

Jakie wyroki zapadają najczęściej w sprawach Frankowiczów?

Według najnowszych statystyk w sprawach Frankowiczów, najczęstszym rozstrzygnięciem jest stwierdzenie nieważności umowy kredytowej powiązanej z kursem CHF. Sądy podejmują taką decyzję w około 95% spraw. W mniejszej liczbie przypadków, sądy decydują o odfrankowieniu umowy, co jest również korzystnym rozstrzygnięciem dla Frankowiczów.

Biuro w Wrocławiu

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

analizy@bochenekiwspolnicy.pl

Biuro w Warszawie

Central Tower, Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa

warszawa@bochenekiwspolnicy.pl

Biuro w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 1, 85-067 Bydgoszcz

Biuro w Łodzi

ul. Wólczańska 125, 90-521 Łódź

Biuro w Poznaniu

ul. Bóżnicza 1/6, 61-751 Poznań

poznan@bochenekiwspolnicy.pl

Biuro w Katowicach

ul. Narutowicza 16, 40-850 Katowice

katowice@bochenekiwspolnicy.pl

Biuro w Lublinie

ul. Cisowa 11, 20-703 Lublin

lublin@bochenekiwspolnicy.pl

Biuro w Rzeszowie

ul. Lisa-Kuli 4/1 35-032 Rzeszów

rzeszow@bochenekiwspolnicy.pl

Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

ul. Wyścigowa 56 i
53-012 Wrocław

71 36 86 982

NIP: 899-285-84-33 REGON: 382 638 838 KRS 0000773314
Ranking Kancelarii Rzeczpospolita Frankowa