Zapraszamy na webinar poświęcony tematyce kredytów frankowych, który odbędzie się 4 kwietnia 2024 r. o godz. 18.00. Webinar poprowadzą radca prawny Tomasz Wolski oraz adwokat Jakub Kasprzyszak. To wydarzenie dedykowane dla Klientów Kancelarii Bochenek, Ciesielski i Wspólnicy prowadzących sprawy przeciwko Bankowi BPH SA. Frankowiczu, nie może Cię tam zabraknąć!

Bank BPH SA – co powinni wiedzieć frankowicze?

 • Data: 4 kwietnia 2024 r.
 • Godzina: 18.00

W trakcie webinaru omówione zostaną kluczowe aspekty związane z kredytami denominowanymi lub indeksowanymi do franka szwajcarskiego, w szczególności te dotyczące postępowania sądowego w sprawach przeciwko Bankowi BPH SA, a także roszczeń banku wobec kredytobiorców po unieważnieniu umowy.  Eksperci Kancelarii omówią również sposób rozliczenia z bankiem po uprawomocnieniu się wyroku.

Agenda:

 1. Jak długo trwa postępowanie sądowe w sprawie frankowej przeciwko Bank BPH SA w I i II instancji?
 2. Odsetki ustawowe – jako wierzytelność Kredytobiorcy w sprawach przeciwko Bankowi BPH SA
 3. Co w sytuacji, gdy bank złoży apelację?
 4. Zabezpieczenie powództwa Kredytobiorcy w sprawach przeciwko Bankowi BPH SA.
 5. Czy bank może skorzystać z prawa zatrzymania?
 6. W jaki sposób rozliczyć się z bankiem po unieważnieniu umowy?
 7. Sesja pytań i odpowiedzi – możliwość zadawania pytań naszym ekspertom.

Prelegenci:

Prowadzący to doświadczeni eksperci zajmujących się kredytami frankowymi udzielonymi przez Bank BPH SA:

 • radca prawny Tomasz Wolski
 • adwokat Jakub Kasprzyszak

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze, który pozwoli lepiej zrozumieć aktualną sytuację dotyczącą kredytów frankowych udzielonych przez Bank BPH SA. Zwłaszcza w kontekście unieważnienia umowy kredytowej oraz późniejszego rozliczenia z bankiem. Porozmawiamy także o sytaucji, w której bank odwoła się od wyroku oraz sposobach zabezpieczenia powództwa frankowicza. Uczetnictwo w webinarze to doskonała okazja do poznania profesjonalnej opinii doświadczonych prawników specjalizujących się w obszarze kredytów frankowych. Nie przegap tej możliwości i zapisz się już teraz!

Zachęcamy też do śledzenia zakładki WEBINARY, gdzie publikujemy informację o kolejnych wydarzeniach, które odbywają się w każdy kolejny czwartek o godzinie 18.00.

Nie mogłeś uczestniczyć w webinarze? Nic straconego. Zapraszamy do obejrzenia nagrania.