Znamy wyniki Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej. Z dumą ogłaszamy, że Kancelaria Bochenek, Ciesielski i Wspólnicy ponownie zwyciężyła w kategorii Nowe Prawo usługi prawnicze w obsłudze frankowiczów.

Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej

Wczoraj odbyła się gala z okazji XXII edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej. Kancelaria Bochenek, Ciesielski i Wspólnicy po raz trzeci została wyróżniona w kategorii Nowe Prawo usługi prawnicze w obsłudze frankowiczów.

Ranking Kancelarii to jedno z najważniejszych wydarzeń w środowisku prawniczym, a liczba podmiotów biorących udział w plebiscycie rośnie z roku na rok. Jak podkreślają organizatorzy Ranking to swoisty barometr dla samych kancelarii, odzwierciedla ich kondycje w danym roku na tle konkurencji oraz trendów na rynku usług prawnych.

W tym roku w Rankingu wzięło udział ponad 330 kancelarii prawniczych liczących w sumie blisko 10 tysięcy prawników, w tym 6455 Adwokatów oraz Radców prawnych.

Kancelaria w XXII Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej

Pomoc frankowiczom – 1 miejsce w kategorii Nowe Prawo

Kategoria Nowe Prawo dotyczy podmiotów, które wyspecjalizowały się w jednym obszarze obsługi prawnej. Ilość kancelarii, która zdecydowała się zmierzyć w tej kategorii wzrosła w stosunku do poprzedniej edycji. W tym roku w kategorii Nowe Prawo wystartowało łącznie 24 uczestników.

W zakresie obsługi roszczeń frankowiczów w Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej w kategorii Nowe Prawo zmierzyło się 9 kancelarii i choć obecne w zestawieniu podmioty świadczą usługi na rzecz klientów z całej Polski to liderem pozostaje ogromny zespół Kancelarii Bochenek, Ciesielski i Wspólnicy. Nasza Kancelaria może pochwalić się 28 311 postępowań ogółem oraz 2 583 sprawami zakończonymi prawomocnym wyrokiem lub ugodą. Jest to bez wątpienia imponujący wynik, ale nie byłby on możliwy, gdyby nie Klienci oraz Zespół Kancelarii.

Dlatego też dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie i współpracę. To dzięki Wam osiągamy tak wielkie sukcesy! Natomiast Zespołowi Kancelarii należą się ogromne podziękowania za zaangażowanie wkładane w wykonywaną pracę – wyróżnienie w Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej to nasz wspólny sukces. Dziękujemy!

Szczegóły rankingu są dostępne TUTAJ.