Zapraszamy na webinar poświęcony tematyce kredytów denominowanych oraz indeksowanych do franka szwajcarskiego, który odbędzie się 25 kwietnia 2024 r. o godz. 16.00. Webinar poprowadzą adwokat Marta Siemko-Spilnyk oraz radca prawny Alina Rogowska. To wydarzenie dedykowane dla Klientów Kancelarii Bochenek, Ciesielski i Wspólnicy prowadzących sprawy przeciwko przeciwko Bankowi Millenium SA. Frankowicze kontra banki – dowiedz się więcej! Już dziś zapisz się na najbliższe spotkanie!

Frankowicze Banku Millenium SA

 • Data: 25 kwietnia 2024 r.
 • Godzina: 16.00

W trakcie webinaru omówione zostaną kluczowe aspekty związane z kredytami denominowanymi lub indeksowanymi do franka szwajcarskiego, w szczególności te dotyczące postępowania sądowego w sprawach przeciwko Bankowi Millenium SA. Ponadto eksperci Kancelarii omówią między innymi czas postępowania sądowego w sprawach frankowych, w szczególności jakie czynniki wpływają na jego długość. Tematem webinaru będzie również zawieszenie spłaty rat na czas postępowania sądowego, w szczególności wady i zalety tego rozwiązania.

Agenda:

 1. Jakie pytania najczęściej zadają Klienci Banku Millenium SA?
 2. Jak długo trwa postępowanie sądowe w sprawach frankowych
 3. Co warto wiedzieć o wstrzymaniu spłaty rat kredytu jako sposobu na zabezpieczenia powództwa przeciwko Bankowi Millenium SA?
 4. Czy bank może pozwać frankowiczów? Roszczenia Banku Millenium S. A. kierowane przeciwko kredytobiorcom.
 5. Sesja pytań i odpowiedzi – możliwość zadawania pytań naszym ekspertom.

  Prelegenci:

  Prowadzący to doświadczeni eksperci zajmujących się kredytami frankowymi:

  • adwokat Marta Siemko-Spilnyk
  • oraz radca prawny Alina Rogowska

  Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze, który pozwoli lepiej zrozumieć aktualną sytuację dotyczącą kredytów frankowych udzielonych przez Bank Millenium SA. Zwłaszcza w kontekście toczących się obecnie postępowań oraz działań banków, które w ostatnim czasie wycofują pozwy w sprawie waloryzacji kapitału czy bezumownego korzystania z niego. Uczestnictwo w webinarze to doskonała okazja, dzięki której frankowicze mogą zapoznać się z profesjonalną opinią doświadczonych prawników specjalizujących się w obszarze kredytów frankowych. Nie przegap tej możliwości i zapisz się już teraz!

  Zachęcamy też do śledzenia zakładki WEBINARY, gdzie publikujemy informację o kolejnych wydarzeniach.

  Nie mogłeś uczestniczyć w webinarze? Nic straconego. Zapraszamy do obejrzenia nagrania.