Zapraszamy na webinar poświęcony tematyce kredytów frankowych, który odbędzie się 20 czerwca 2024 r. o godz. 16.00.  Webinar poprowadzą radca prawny Paweł Maślankiewicz oraz radca prawny Aleksandra Chorążyczewska. To wydarzenie dedykowane dla Klientów naszej Kancelarii prowadzących sprawy przeciwko Getin Noble Bank SA w upadłości. Frankowiczu, nie może Cię tam zabraknąć!

Restrukturyzacja Getin Bank a frankowicze

  • Data: 20 czerwca 2024 r.
  • Godzina: 16.00

W trakcie webinaru omówione zostaną kluczowe aspekty związane z kredytami frankowymi, w szczególności te dotyczące przymusowej restrukturyzacji Getin Noble Bank w orzecznictwie TSUE. Porozmawiamy między innymi o tym jaki  wpływ będzie mieć opinia Rzecznika Generalnego Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z 13 czerwca 2024 roku na toczące się procesy sądowe.  Eksperci Kancelarii przedstawią też aktualną sytuację frankowiczów w polskich sądach.

Agenda:

  1. Komentarz do opinii Rzecznika Generalnego TSUE w sprawie C-118/23 z dnia 13.06.2024 r.
  2. Spłata kapitału a całkowita spłata kredytu – wyjaśnienie różnic
  3. Aktualna sytuacja kredytobiorców Getin Noble Bank S.A. w upadłości m.in. podjęcia postępowań o ustalenie, zawieszenia postępowań z uwagi na pytanie prawne do Sądu Najwyższego, kwestia KRZ i ewentualnych ugód z syndykiem.
  4. Sesja pytań i odpowiedzi – możliwość zadawania pytań naszym ekspertom.

Prelegenci:

Prowadzący to Kierownicy zespołów zajmujących się kredytami frankowymi udzielonymi przez Getin Noble Bank:

  • radca prawny Aleksandra Chorążyczewska
  • radca prawny Paweł Maślankiewicz

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze, który pozwoli lepiej zrozumieć aktualną sytuację dotyczącą kredytów frankowych udzielonych przez Getin Noble Bank SA. Zwłaszcza w kontekście opinii Rzecznika Generalnego Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Będzie to doskonała okazja do poznania profesjonlnej opinii doświadczonych prawników specjalizujących się w obszarze kredytów frankowych. Nie przegap tej możliwości i zapisz się już teraz!

Zachęcamy też do śledzenia zakładki WEBINARY, gdzie publikujemy informację o kolejnych wydarzeniach, które odbywają się w co drugi czwartek o godzinie 16.00.

Nie mogłeś uczestniczyć w webinarze? Nic straconego. Zapraszamy do obejrzenia nagrania.