Zapraszamy na webinar poświęcony tematyce kredytów frankowych, który odbędzie się 28 marca 2024 r. o godz. 18.00.  Webinar poprowadzą radca prawny Ewelina Czepil oraz radca prawny Aleksandra Chorążyczewska. To wydarzenie dedykowane dla Klientów naszej Kancelarii prowadzących sprawy przeciwko Getin Noble Bank SA w upadłości. Frankowiczu, nie może Cię tam zabraknąć!

Restrukturyzacja Getin Bank a frankowicze

  • Data: 28 marca 2024 r.
  • Godzina: 18.00

W trakcie webinaru omówione zostaną kluczowe aspekty związane z kredytami frankowymi, w szczególności te dotyczące przymusowej restrukturyzacji Getin Noble Bank w orzecznictwie TSUE. Porozmawiamy między innymi o tym jaki  wpływ będzie mieć rozprawa w sprawie C-118/23 z 21 marca 2024 r. na toczące się procesy sądowe.  Eksperci Kancelarii przedstawią też aktualną sytuację frankowiczów w polskich sądach w kontekście pytania prawnego do Sądu Najwyższego.

Agenda:

  1. Jaki wpływ będzie mieć rozprawa w sprawie C-118/23 z 21 marca 2024 r. na toczące się procesy sądowe w sprawach frankowych?
  2. Jak będą przebiegać postępowania sądowe w związku z pytaniem skierowanym do Sądu Najwyższego?
  3. Sesja pytań i odpowiedzi – możliwość zadawania pytań naszym ekspertom.

Prelegenci:

Prowadzący to Kierownicy zespołów zajmujących się kredytami frankowymi udzielonymi przez Getin Noble Bank:

  • radca prawny Aleksandra Chorążyczewska
  • radca prawny Ewelina Czepil

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze, który pozwoli lepiej zrozumieć aktualną sytuację dotyczącą kredytów frankowych udzielonych przez Getin Noble Bank. Zwłaszcza w kontekście rozprawy w sprawie dotyczącej restrukturyzacji banku, która odbyła się 21 marca 2024 r. przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Będzie to doskonała okazja do poznania profesjonlnej opinii doświadczonych prawników specjalizujących się w obszarze kredytów frankowych. Nie przegap tej możliwości i zapisz się już teraz!

Zachęcamy też do śledzenia zakładki WEBINARY, gdzie publikujemy informację o kolejnych wydarzeniach, które odbywają się w każdy kolejny czwartek o godzinie 18.00. 

Nie mogłeś uczestniczyć w webinarze? Nic straconego. Zapraszamy do obejrzenia nagrania.