Zapraszamy na webinar poświęcony tematyce kredytów denominowanych oraz indeksowanych do franka szwajcarskiego, który odbędzie się 11 kwietnia 2024 r. o godz. 18.00. Webinar poprowadzą radca prawny Magdalena Machowska oraz adwokat Anita Jamróz. To wydarzenie dedykowane dla Klientów Kancelarii Bochenek, Ciesielski i Wspólnicy prowadzących sprawy przeciwko Bank Ochrony Środowiska SA, BNP Paribas Bank Polska SA, Deutsche Bank Polska SA, Credit Agricole Bank Polska SA, Bank Polska Kasa Opieki SA, Bank Pekao SA. Frankowicze kontra banki – dowiedz się więcej!

Frankowicze kontra banki

  • Data: 11 kwietnia 2024 r.
  • Godzina: 18.00

W trakcie webinaru omówione zostaną kluczowe aspekty związane z kredytami denominowanymi lub indeksowanymi do franka szwajcarskiego, w szczególności te dotyczące postępowania sądowego w sprawach przeciwko Bank Ochrony Środowiska SA, BNP Paribas Bank Polska SA, Deutsche Bank Polska SA, Credit Agricole Bank Polska SA, Bank Polska Kasa Opieki SA, Bank Pekao SA. Ponadto eksperci Kancelarii przedstawią najnowsze statystyki dotyczące postępowań  sądowych, a także omówią wpływ wyroków Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej na sytuację frankowiczów.

Agenda:

  1. Jak wyglądają statystyki wyroków w sprawach dotyczących kredytów frankowych z powództwa kredytobiorców ?
  2. Jak obecnie kształtuje się orzecznictwo TSUE oraz jaki ma wpływ na sprawy z powództwa banków?
  3. Sesja pytań i odpowiedzi – możliwość zadawania pytań naszym ekspertom.

Prelegenci:

Prowadzący to doświadczeni eksperci zajmujących się kredytami frankowymi:

  • radca prawny Magdalena Machowska
  • adwokat Anita Jamróz

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze, który pozwoli lepiej zrozumieć aktualną sytuację dotyczącą kredytów frankowych udzielonych przez Bank Ochrony Środowiska SA, BNP Paribas Bank Polska SA, Deutsche Bank Polska SA, Credit Agricole Bank Polska SA, Bank Polska Kasa Opieki SA, Bank Pekao SA. Zwłaszcza w kontekście toczących się obecnie postępowań oraz działań banków, które w ostatnim czasie wycofują pozwy w sprawie waloryzacji kapitału czy bezumownego korzystania z niego. Uczetnictwo w webinarze to doskonała okazja, dzięki której frankowicze mogą zapoznać się z profesjonalną opinią doświadczonych prawników specjalizujących się w obszarze kredytów frankowych. Nie przegap tej możliwości i zapisz się już teraz!

Zachęcamy też do śledzenia zakładki WEBINARY, gdzie publikujemy informację o kolejnych wydarzeniach, które odbywają się w każdy kolejny czwartek o godzinie 18.00.

Nie mogłeś uczestniczyć w webinarze? Nic straconego. Zapraszamy do obejrzenia nagrania.