Zapraszamy na webinar poświęcony tematyce kredytów denominowanych oraz indeksowanych do franka szwajcarskiego, który odbędzie się 9 maja 2024 r. o godz. 16.00. Webinar poprowadzą adwokat Roksana Bielejewska oraz radca prawny Agata Nadobnik. To wydarzenie dedykowane dla Klientów Kancelarii Bochenek, Ciesielski i Wspólnicy prowadzących sprawy przeciwko przeciwko mBank SA. Frankowicze kontra banki – dowiedz się więcej! Już dziś zapisz się na najbliższe spotkanie!

Frankowicze mBank SA

  • Data: 9 maja 2024 r.
  • Godzina: 16.00

W trakcie webinaru omówione zostaną kluczowe aspekty związane z kredytami denominowanymi lub indeksowanymi do franka szwajcarskiego, w szczególności te dotyczące postępowania sądowego w sprawach przeciwko mBank SA. Ponadto eksperci Kancelarii omówią między innymi czas postępowania sądowego w sprawach frankowych, w szczególności jakie czynniki wpływają na jego długość. Tematem webinaru będzie również to, w jaki sposób na sytuację frankowiczów wpłynie opublikowana pod koniec kwietnia uchwała Sądu Najwyższego. 

Agenda:

  1. Jakie pytania najczęściej zadają Klienci mBank SA?
  2. Jak długo trwa postępowanie sądowe w sprawach frankowych?
  3. Co warto wiedzieć o wstrzymaniu spłaty rat kredytu jako sposobu na zabezpieczenia powództwa przeciwko mBank SA?
  4. Jak rozliczyć się z bankiem po prawomocnym wyroku?
  5. W jaki sposób na sytuacje frankowiczów wpłynie uchwała Sądu Najwyższego?
  6. Sesja pytań i odpowiedzi – możliwość zadawania pytań naszym ekspertom.

    Prelegenci:

    Prowadzący to doświadczeni eksperci zajmujących się kredytami frankowymi:

    • adwokat Roksana Bielejewska
    • oraz radca prawny Agata Nadobnik

    Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze, który pozwoli lepiej zrozumieć aktualną sytuację dotyczącą kredytów frankowych udzielonych przez mBank SA. Zwłaszcza w kontekście toczących się obecnie postępowań oraz działań banków, które w ostatnim czasie wycofują pozwy w sprawie waloryzacji kapitału czy bezumownego korzystania z niego. Uczestnictwo w webinarze to doskonała okazja, dzięki której frankowicze mogą zapoznać się z profesjonalną opinią doświadczonych prawników specjalizujących się w obszarze kredytów frankowych. Nie przegap tej możliwości i zapisz się już teraz!

    Zachęcamy też do śledzenia zakładki WEBINARY, gdzie publikujemy informację o kolejnych wydarzeniach.

    Nie mogłeś uczestniczyć w webinarze? Nic straconego. Zapraszamy do obejrzenia nagrania.