Zapraszamy na webinar poświęcony tematyce kredytów denominowanych oraz indeksowanych do franka szwajcarskiego, który odbędzie się 23 maja 2024 r. o godz. 16.00. Webinar poprowadzą radca prawny Grzegorz Skóra oraz radca prawny Aleksandra Broniś – Latowska. To wydarzenie dedykowane dla Klientów Kancelarii Bochenek, Ciesielski i Wspólnicy prowadzących sprawy przeciwko przeciwko PKO BP SA. Frankowicze kontra banki – dowiedz się więcej! Już dziś zapisz się na najbliższe spotkanie!

Frankowicze PKO BP SA

  • Data: 23 maja 2024 r.
  • Godzina: 16.00

W trakcie webinaru omówione zostaną kluczowe aspekty związane z kredytami denominowanymi lub indeksowanymi do franka szwajcarskiego, w szczególności te dotyczące postępowania sądowego w sprawach przeciwko PKO BP SA. Ponadto eksperci Kancelarii omówią między innymi czas postępowania sądowego w sprawach frankowych, w szczególności jakie czynniki wpływają na jego długość. Tematem webinaru będzie również to, w jaki sposób rozliczyć się z bankiem po wygranej czy jakie działania podjąć jeśli to bank skierował pozew przeciwko frankowiczom. 

Agenda:

  1. Zawieszenie płatności rat – podstawy złożenia wniosku o zabezpieczenie, przyczyny jego oddalenia, wykonalność postanowienia.
  2. Rodzaje rozstrzygnięć w ujęciu statystycznym.
  3. Ugody i porozumienia z bankiem – kiedy możemy uznać ugodę za korzystną, kiedy rekomendujemy zawarcie porozumienia.
  4. Rozliczenia z bankiem – formy rozliczeń.
  5. Pozew banku – działania obronne, zawieszenie postępowania.
  6. Czas trwania procesu w ujęciu statystycznym

Prelegenci:

Prowadzący to doświadczeni eksperci zajmujących się kredytami frankowymi:

  • radca prawny  Aleksandra Broniś – Latowska
  • oraz radca prawny Grzegorz Skóra

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze, który pozwoli lepiej zrozumieć aktualną sytuację dotyczącą kredytów frankowych udzielonych przez PKO BP SA. Zwłaszcza w kontekście toczących się obecnie postępowań oraz działań banków, które w ostatnim czasie wycofują pozwy w sprawie waloryzacji kapitału czy bezumownego korzystania z niego. Uczestnictwo w webinarze to doskonała okazja, dzięki której frankowicze mogą zapoznać się z profesjonalną opinią doświadczonych prawników specjalizujących się w obszarze kredytów frankowych. Nie przegap tej możliwości i zapisz się już teraz!

Zachęcamy też do śledzenia zakładki WEBINARY, gdzie publikujemy informację o kolejnych wydarzeniach.