Zapraszamy na webinar poświęcony tematyce kredytów denominowanych oraz indeksowanych do franka szwajcarskiego, który odbędzie się 18 kwietnia 2024 r. o godz. 16.00. Webinar poprowadzą radca prawny Jolanta Flasza oraz Jakub Siedlecki. To wydarzenie dedykowane dla Klientów Kancelarii Bochenek, Ciesielski i Wspólnicy prowadzących sprawy przeciwko Raiffeisen Bank International AG. Frankowicze kontra banki – dowiedz się więcej!

Frankowicze Raiffeisen Bank International AG

  • Data: 18 kwietnia 2024 r.
  • Godzina: 16.00

W trakcie webinaru omówione zostaną kluczowe aspekty związane z kredytami denominowanymi lub indeksowanymi do franka szwajcarskiego, w szczególności te dotyczące postępowania sądowego w sprawach przeciwko Raiffeisen Bank International AG. Ponadto eksperci Kancelarii omówią między innymi postępowanie przed sądem II instancji, a także sposób rozliczenia się z bankiem po wygranej. Tematem webinaru będzie również zawieszenie spłaty rat na czas postępowania sądowego, w szczególności wady i zalety tego rozwiązania.

Agenda:

  1. Jak przebiega postępowanie w sprawach przeciwko Raiffeisen Bank International AG?
  2. Wyrok nieprawomocny i postępowanie przez Sądem II instancji – najważniejsze informacje.
  3. Wyrok prawomocny i co dalej – w jaki sposób rozliczyć się z bankiem?
  4. Czy można przestać płacić raty przed prawomocnym zakończeniem sprawy? Wady i zalety zaprzestanie obowiązku spłaty rat.
  5. Czy oraz w którym momencie bank może pozwać kredytobiorcę? Dotychczasowe rozstrzygnięcia w sprawach z powództwa Raiffeisen Bank International AG.
  6. Sesja pytań i odpowiedzi – możliwość zadawania pytań naszym ekspertom.

Prelegenci:

Prowadzący to doświadczeni eksperci zajmujących się kredytami frankowymi:

  • radca prawny Jolanta Flasza
  • Jakub Siedlecki

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze, który pozwoli lepiej zrozumieć aktualną sytuację dotyczącą kredytów frankowych udzielonych przez Raiffeisen Bank International AG. Zwłaszcza w kontekście toczących się obecnie postępowań oraz działań banków, które w ostatnim czasie wycofują pozwy w sprawie waloryzacji kapitału czy bezumownego korzystania z niego. Uczetnictwo w webinarze to doskonała okazja, dzięki której frankowicze mogą zapoznać się z profesjonalną opinią doświadczonych prawników specjalizujących się w obszarze kredytów frankowych. Nie przegap tej możliwości i zapisz się już teraz!

Zachęcamy też do śledzenia zakładki WEBINARY, gdzie publikujemy informację o kolejnych wydarzeniach, które odbywają się w każdy kolejny czwartek o godzinie 16.00.

Nie mogłeś uczestniczyć w webinarze? Nic straconego. Zapraszamy do obejrzenia nagrania.