W dniu 21. Czerwca 2022r. odbyła się jubileuszowa 20. Edycja Gali Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej, w której mieliśmy przyjemność wziąć udział.

Frankowicze – Ranking kancelarii

W ubiegłorocznych edycjach rankingu startowaliśmy w kategoriach wielkościowych, gdzie miejsce kancelarii określa się według liczby adwokatów i radców prawnych oraz  prawników ogółem.

W tym roku kapituła rankingu w ramach kategorii „nowe prawo” wyodrębniła kategorię „kancelarie lub firmy świadczące usługi prawnicze w obsłudze roszczeń frankowiczów„.

Z uwagi na fakt, że obszar działalności naszej kancelarii skupia się na pomocy kredytobiorcom posiadającym kredyty powiązane z kursem franka szwajcarskiego, podjęliśmy decyzję o wystartowaniu w tym właśnie rankingu.

W naszej kancelarii stawiamy na wąski obszar specjalizacji obejmujący swoim zasięgiem sprawy dotyczące ochrony konsumentów w sporach z instytucjami finansowymi.

Kancelaria Bochenek i Wspólnicy obsługująca sprawy ponad 20 tys. klientów, prowadząca prawie 15 tys. postępowań i mająca na swoim koncie 15 wyroków prawomocnych (dane podsumowujące 2021 rok) zajęła w rankingu pierwsze miejsce!

Kancelarie frankowe – Ranking

Ogromne podziękowania i gratulacje należą się wszystkim naszym pracownikom za zaangażowanie oraz wkład pracy w rozwój kancelarii.

Dziękujemy również naszym klientom za zaufanie i dotychczasową współpracę.  

Jesteśmy zaszczyceni uzyskaniem pierwszego miejsca w tak prestiżowym rankingu.

Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na stronie Rzeczpospolitej.