Dnia 21. Czerwca 2023r. odbyła się  21. Edycja Gali Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej, w której mieliśmy zaszczyt wziąć udział.

Kancelarie Frankowe – Ranking kancelarii prawniczych 2022

Ranking kancelarii prawniczych 2022 Rzeczpospolitej jest jednym z najważniejszych wydarzeń w środowisku prawniczym. Liczba kancelarii, które zgłaszają swój udział w tym rankingu wciąż rośnie. Stał się on punktem odniesienia dla instytucji oraz firm – zarówno krajowych jak i zagranicznych – szukających prawnego wsparcia w różnych obszarach życia gospodarczego. Dodatkowo ranking pozwala ocenić ich kondycję w danym roku na tle konkurencji oraz trendów na rynku usług prawnych. Ranking dostarcza istotnych informacji o renomie, specjalizacji oraz osiągnięciach poszczególnych kancelarii, umożliwiając tym samym skuteczne zidentyfikowanie najlepszego partnera prawnego w konkretnym obszarze prawa.

Największa kancelaria dla Frankowiczów

W ubiegłym roku kapituła rankingu w ramach kategorii „Nowe prawo” wyodrębniła kategorię „Kancelarie lub firmy świadczące usługi prawnicze w obsłudze roszczeń Frankowiczów„. W 2022r. w jubileuszowej 20. Edycji Gali Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej nasza kancelaria zajęła pierwsze miejsce.

Z uwagi na fakt, że obszar działalności naszej kancelarii koncentruje się w głównej mierze na pomocy kredytobiorcom posiadającym kredyty powiązane z kursem franka szwajcarskiego, podjęliśmy decyzję o ponownym wystartowaniu w kategorii „Kancelarie lub firmy świadczące usługi prawnicze w obsłudze roszczeń Frankowiczów” zajmując ponownie I miejsce w rankingu!

ranking kancelarii frankowych

Kancelaria Bochenek i Wspólnicy obsługuje sprawy ponad 29 tys. Klientów, prowadzi prawie 24 tys. postępowań sądowych  i ma na swoim koncie 540 wyroków prawomocnych (dane podsumowujące 2022 rok).

Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność i pogratulować naszym pracownikom za ich zaangażowanie oraz wkład w rozwój naszej kancelarii. Również pragniemy podziękować naszym Klientom za ich zaufanie i dotychczasową współpracę. Jesteśmy zaszczyceni, że ponownie zajęliśmy pierwsze miejsce w tak prestiżowym rankingu.

Więcej szczegółowych informacji na stronie Rzeczpospolitej.