Z ogromną przyjemnością informujemy, że w najnowszym prestiżowym Rankingu Kancelarii Prawniczych organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita, Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych s. k.  zajęła 1 miejsce w kategorii największej kancelarii w regionie Dolnego Śląska i Lubuskim.

Wyjątkowy debiut w Rankingu

Tegoroczna edycja konkursu jest wyjątkowa nie tylko ze względu na okoliczności jakie jej towarzyszą, ale także rekordową ilość Kancelarii, która zgłosiła chęć udziału w Rankingu. W regionie Dolnego Śląska i Lubuskim wzięły udział 22 kancelarie z Wrocławia i Zielonej Góry. Nasza Kancelaria w klasyfikacji wielkościowej w regionie zajęła 1 miejsce z imponującym zespołem 94 prawników.

ranking-kancelarii

Warto zauważyć, że konkurencja w ramach Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej w tym roku była rekordowa. W klasyfikacji wielkościowej wg adwokatów i radców prawnych wzięło udział aż 312 zespołów, przy czym tylko 3 kancelarie mogły pochwalić się ponad 100 prawników z uprawnieniami procesowymi.  

Ponadto nasza Kancelaria w ogólnej części rankingu zajęła wysokie, 8. miejsce wg liczby prawników oraz 17. miejsce wg adwokatów i radców prawnych wśród 312 kancelarii, które wzięły udział w tegorocznym plebiscycie.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu prawników, którzy każdego dnia z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem dążą do wyznaczonych celów. Ten sukces nie byłby możliwy bez Państwa zaufania i rekomendacji.  Dziękujemy, że są Państwo z nami!

sprawdz-ranking