Ranking Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej 2020

28 lipca 2020

Ranking Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej 2020

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w najnowszym prestiżowym Rankingu Kancelarii Prawniczych organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita, Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych s. k.  zajęła 1 miejsce w kategorii największej kancelarii w regionie Dolnego Śląska i Lubuskim.

Wyjątkowy debiut w Rankingu

Tegoroczna edycja konkursu jest wyjątkowa nie tylko ze względu na okoliczności jakie jej towarzyszą, ale także rekordową ilość Kancelarii, która zgłosiła chęć udziału w Rankingu. W regionie Dolnego Śląska i Lubuskim wzięły udział 22 kancelarie z Wrocławia i Zielonej Góry. Nasza Kancelaria w klasyfikacji wielkościowej w regionie zajęła 1 miejsce z imponującym zespołem 94 prawników.

ranking-kancelarii

Warto zauważyć, że konkurencja w ramach Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej w tym roku była rekordowa. W klasyfikacji wielkościowej wg adwokatów i radców prawnych wzięło udział aż 312 zespołów, przy czym tylko 3 kancelarie mogły pochwalić się ponad 100 prawników z uprawnieniami procesowymi.  

Ponadto nasza Kancelaria w ogólnej części rankingu zajęła wysokie, 8. miejsce wg liczby prawników oraz 17. miejsce wg adwokatów i radców prawnych wśród 312 kancelarii, które wzięły udział w tegorocznym plebiscycie.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu prawników, którzy każdego dnia z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem dążą do wyznaczonych celów. Ten sukces nie byłby możliwy bez Państwa zaufania i rekomendacji.  Dziękujemy, że są Państwo z nami!

sprawdz-ranking
Wojciech Bochenek

Wojciech Bochenek

Radca Prawny

wojciech.bochenek@bochenekiwspolnicy.pl

Komplementariusz w Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych. Ukończył Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ekspert prawa bankowego i praw konsumenta. Posiada wieloletnie doświadczenie...czytaj więcej

Czytaj również


Gdzie powinno odbyć się postępowanie sądowe

Ugody w sprawach frankowych.

Co z ugodami w sprawach frankowych? Jak donosi portal bankier.pl jeden z największych banków PKO

Czytaj więcej
korespondencja-frankowicze

Odbiór korespondencji z banku a sprawy frankowe

Pandemia i panujące obostrzenia są w dalszym ciągu obecne w wielu dziedzinach naszego życia. Jaki

Czytaj więcej
TSUE-ochrona-konsumenta

Zgodnie z decyzją TSUE ochrona prawna przysługuje każdemu konsumentowi – C-198/20

Aktywność Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawach wykładni przepisów dyrektywy 93/13 jest w ostatnim czasie

Czytaj więcej
statystyki-frankowicze

Rekordowe statystyki Frankowiczów w czerwcu

Czerwiec okazał się rekordowy pod względem ilości zapadłych wyroków w sprawach frankowych. Udało się dotrzeć

Czytaj więcej