Ranking Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej 2020

28 lipca 2020

Ranking Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej 2020

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w najnowszym prestiżowym Rankingu Kancelarii Prawniczych organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita, Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych s. k.  zajęła 1 miejsce w kategorii największej kancelarii w regionie Dolnego Śląska i Lubuskim.

Wyjątkowy debiut w Rankingu

Tegoroczna edycja konkursu jest wyjątkowa nie tylko ze względu na okoliczności jakie jej towarzyszą, ale także rekordową ilość Kancelarii, która zgłosiła chęć udziału w Rankingu. W regionie Dolnego Śląska i Lubuskim wzięły udział 22 kancelarie z Wrocławia i Zielonej Góry. Nasza Kancelaria w klasyfikacji wielkościowej w regionie zajęła 1 miejsce z imponującym zespołem 94 prawników.

ranking-kancelarii

Warto zauważyć, że konkurencja w ramach Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej w tym roku była rekordowa. W klasyfikacji wielkościowej wg adwokatów i radców prawnych wzięło udział aż 312 zespołów, przy czym tylko 3 kancelarie mogły pochwalić się ponad 100 prawników z uprawnieniami procesowymi.  

Ponadto nasza Kancelaria w ogólnej części rankingu zajęła wysokie, 8. miejsce wg liczby prawników oraz 17. miejsce wg adwokatów i radców prawnych wśród 312 kancelarii, które wzięły udział w tegorocznym plebiscycie.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu prawników, którzy każdego dnia z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem dążą do wyznaczonych celów. Ten sukces nie byłby możliwy bez Państwa zaufania i rekomendacji.  Dziękujemy, że są Państwo z nami!

sprawdz-ranking
Wojciech Bochenek

Wojciech Bochenek

Radca Prawny

wojciech.bochenek@bochenekiwspolnicy.pl

Komplementariusz w Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych. Ukończył Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ekspert prawa bankowego i praw konsumenta. Posiada wieloletnie doświadczenie...czytaj więcej

Czytaj również


Argumenty prawne kontra argumenty ekonomiczne – polemika z tezami prof. L. Balcerowicza

W ostatnim czasie w mediach temat dotyczący sporu o kredyty frankowe był wielokrotnie poruszany. Niewątpliwie

Czytaj więcej

Działanie sądów i rozpatrywanie spraw frankowych w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19)

Panujący stan pandemii spowodowany wirusem SARS-CoV-2 (Covid-19) wpływa na wszystkie obszary życia gospodarczego, społecznego oraz

Czytaj więcej

Frankowicze nadal wygrywają – statystyki z marca

Podsumowując ilość rozstrzygnięć w sprawach frankowych w marcu, można zauważyć utrzymujący się - korzystny trend

Czytaj więcej

Kwiecień nowym miesiącem frankowiczów?

Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata! Nie da się ukryć, że kwiecień jest

Czytaj więcej