Ranking Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej 2020

28 lipca 2020

Ranking Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej 2020

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w najnowszym prestiżowym Rankingu Kancelarii Prawniczych organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita, Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych s. k.  zajęła 1 miejsce w kategorii największej kancelarii w regionie Dolnego Śląska i Lubuskim.

Wyjątkowy debiut w Rankingu

Tegoroczna edycja konkursu jest wyjątkowa nie tylko ze względu na okoliczności jakie jej towarzyszą, ale także rekordową ilość Kancelarii, która zgłosiła chęć udziału w Rankingu. W regionie Dolnego Śląska i Lubuskim wzięły udział 22 kancelarie z Wrocławia i Zielonej Góry. Nasza Kancelaria w klasyfikacji wielkościowej w regionie zajęła 1 miejsce z imponującym zespołem 94 prawników.

ranking-kancelarii

Warto zauważyć, że konkurencja w ramach Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej w tym roku była rekordowa. W klasyfikacji wielkościowej wg adwokatów i radców prawnych wzięło udział aż 312 zespołów, przy czym tylko 3 kancelarie mogły pochwalić się ponad 100 prawników z uprawnieniami procesowymi.  

Ponadto nasza Kancelaria w ogólnej części rankingu zajęła wysokie, 8. miejsce wg liczby prawników oraz 17. miejsce wg adwokatów i radców prawnych wśród 312 kancelarii, które wzięły udział w tegorocznym plebiscycie.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu prawników, którzy każdego dnia z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem dążą do wyznaczonych celów. Ten sukces nie byłby możliwy bez Państwa zaufania i rekomendacji.  Dziękujemy, że są Państwo z nami!

sprawdz-ranking
Wojciech Bochenek

Wojciech Bochenek

Radca Prawny

wojciech.bochenek@bochenekiwspolnicy.pl

Komplementariusz w Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych. Ukończył Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ekspert prawa bankowego i praw konsumenta. Posiada wieloletnie doświadczenie...czytaj więcej

Czytaj również


PKO BP chce ugód czy zabezpieczenia swoich roszczeń?

Bank PKO BP dnia 4. października uruchomił proces zawierania ugód z kredytobiorcami. Do tej pory

Czytaj więcej
sredni-NBP

Kurs średni NBP w sprawach frankowych – argumentacja prawna kontra argumentacja banków

Na początku września TSUE rozpatrując sprawę węgierską wskazał na możliwość zastąpienia abuzywnych zapisów umownych średnim

Czytaj więcej
wygrane-wrzesien

Wygraliśmy 71 spraw frankowych we wrześniu!

Po podsumowaniu dotychczasowych osiągnięć naszej kancelarii pora na podsumowanie ostatniego miesiąca, który pod każdym względem

Czytaj więcej

Czy mediacja przed KNF przerywa bieg przedawnienia banków?

Program ugód PKO BP, który wystartował 4. października br. nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem

Czytaj więcej