Aktualne Informacje dla Frankowiczów

Odszkodowanie za nieudane wakacje

Odszkodowanie za nieudane wakacje – za jakie niedogodności w czasie urlopu może zapłacić biuro podróży? Dowiedz się więcej.

Mec. Wojciech Bochenek gościem programu Onet Rano – rozmowa o kredytach konsumenckich i frankowych

Wspólnik kancelarii Bochenek, Ciesielski i Wspólnicy, Mecenas Wojciech Bochenek, wystąpił na kanale Onet Rano. Dowiedz się, jak walczyć o swoje prawa w sporach z bankami.

Frankowicze – czy mogą przestać płacić raty?

Frankowicze – czy mogą przestać płacić raty? Kto może skorzystać z wniosku o zabezpieczenie powództwa? Dowiedz się więcej.

Ugoda z bankiem – przewodnik dla frankowiczów

Otrzymałeś propozycję ugody od banku? Sprawdź, co warto wiedzieć na ten temat: ugoda z bankiem – przewodnik dla frankowiczów.

Wojciech Bochenek wyróżniony jako Polski Prawnik przed TSUE w Sprawach Kredytów Frankowych

Mec. Wojciech Bochenek, radca prawny z Kancelarii Bochenek, Ciesielski i Wspólnicy, zyskał uznanie za swoje osiągnięcia w reprezentowaniu klientów przed TSUE w sprawach dotyczących kredytów frankowych.

O co pytają kredytobiorcy – sankcja kredytu darmowego?

Sankcja kredytu darmowego – o co pytają kredytobiorcy? Czym jest SKD? Jakich kredytów dotyczy? W jakim terminie można z niej skorzystać?

Sądy oddalają pozwy banków! Przedawnienie roszczeń a ochrona praw konsumentów

Oddalanie przez sądy pozwów banków o zwrot kapitału z powodu przedawnienia roszczeń okazuje się być korzystne dla osób mających kredyty we frankach szwajcarskich.

Ważne zmiany dla Frankowiczów – Sąd Najwyższy modyfikuje procedury zarzutu potrącenia

Sąd Najwyższy wprowadza uproszczenia w kwestii zarzutu potrącenia, co jest istotne dla frankowiczów. Dowiedz się, jak te zmiany wpływają na przebieg postępowań sądowych!

Sprawa frankowa – czy można ją przyspieszyć?

Dowiedz się, jak przyspieszyć sprawę frankową i jakie korzyści mogą wynikać z długotrwałego postępowania sądowego.

Czy warto skorzystać z SKD (sankcja kredytu darmowego)?

Sankcja kredytu darmowego (SKD) pozwala konsumentom na odzyskanie niesłusznie naliczonych kosztów kredytu i spłatę jedynie samego kapitału, gdy umowa zawiera błędy lub nieścisłości.