Aktualne Informacje dla Frankowiczów

Otrzymałem pozew od banku – co dalej?

Otrzymałeś pozew od banku – co dalej? Czego może dotyczyć pozew banku? Czy Frankowicze powinni się obawiać pozwania przez bank?

Na jakie odpowiedzi czekają tysiące frankowiczów?

Już wkrótce odbędzie się posiedzenie Izby Cywilnej SN w sprawie 5 pytań kluczowych dla tysięcy frankowiczów. Dowiedz się więcej.

Darmowy kredyt – ile kosztuje pozew?

Kredyt darmowy – ile kosztuje pozew? Z jakimi kosztami musi liczyć się kredytobiorca, który chce otrzymać darmowy kredyt? Sprawdź!

Sankcja kredytu darmowego – czym jest?

Sankcja kredytu darmowego, w jaki sposób działa to rozwiązanie? Co powinni wiedzieć konsumenci? Kredyt darmowy – dla kogo?

Jak liczyć bieg przedawnienia?

Jak liczyć bieg przedawnienia roszczeń banków wobec frankowiczów? Czy należy traktować banki tak jak kredytobiorców? Przeczytaj.

Pozew banku – kto zapłaci za postępowanie sądowe?

Banki wycofują pozwy o waloryzację kapitału oraz bezumowne korzystanie z kapitału. Pozew banku – kto zapłaci za postępowanie sądowe?

Przedawnienie roszczeń – jak liczyć okres przedawnienia?

Przedawnienie roszczeń – kiedy przedawniają się roszczenia frankowicza? Ile czasu ma bank, żeby złożyć pozew? Dowiedz się więcej.

Kolejny wyrok TSUE – frankowicze a Getin Noble Bank

W najbliższy czwartek, tj. 21 marca Trybunał Sprawiedliwości UE zajmie się sprawą restrukturyzacji Getin Noble Bank – co warto wiedzieć?

Darmowy kredyt – czy to możliwe?

Kolejna grupa kredytobiorców występuje przeciwko bankom. Czym jest sankcja kredytu darmowego? Darmowy kredyt – czy to możliwe?

Frankowicze Getinu a zabezpieczenie roszczeń

Frankowicze Getinu nie są w łatwej sytuacji. Zabezpieczenie roszczeń – co powinni wiedzieć frankowicze Getinu? Dowiedz się więcej.