Z ogromną dumą informujemy, że w najnowszym prestiżowym Rankingu Kancelarii Prawniczych organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita, Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych drugi rok z rzędu zajęła pierwsze miejsce w kategorii największej kancelarii w regionie Dolnego Śląska i Lubuskim.

Fascynujący wynik naszej kancelarii

To już 19. edycja Gali rankingu kancelarii prawniczych. W tym roku udział w rankingu wzięło 306 kancelarii. Podobnie jak w ubiegłym roku, ze względu na panujące obostrzenia, wyniki zostały ogłoszone online.

Kancelaria Bochenek i i Wspólnicy odniosła także ogromny sukces jeśli chodzi o stan zatrudnienia. Możemy pochwalić się wysokim, 5. miejscem według liczby adwokatów i radców prawnych oraz 5. według liczby prawników ogółem w kraju. Nasz zespół aktualnie liczy 141 prawników ogółem oraz 81 adwokatów oraz radców prawnych. To imponujący wynik w porównaniu do roku ubiegłego.

Kancelaria Bochenek i Wspólnicy idzie zaś jak burza – czytamy na łamach portalu Rzeczpospolitej w artykule podsumowującym ranking.

Sukces mimo pandemii

Trwająca pandemia Covid-19 nie pokrzyżowała planów. Nasz zespół wypracował rozwiązania, które zapewniły najwyższy poziom świadczonych usług przy pomocy rozwiązań zdalnych. Klienci także docenili komfort obsługi spraw bez konieczności wychodzenia z domu.

Pragniemy serdecznie podziękować całemu zespołowi Kancelarii Bochenek i Wspólnicy za profesjonalizm i ogromnie zaangażowanie. Atmosfera jaką tworzycie sprawia, że chętnie podejmujemy wspólnie kolejne wyzwania każdego dnia.

Przepełnia nas radość ze względu na zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli i wszystkie płynące rekomendacje za Państwa pośrednictwem.

Wspólnie osiągnęliśmy ten sukces!