Kancelaria Bochenek i Wspólnicy – Ranking Rzeczpospolitej 2021

21 czerwca 2021

Kancelaria Bochenek i Wspólnicy – Ranking Rzeczpospolitej 2021

Z ogromną dumą informujemy, że w najnowszym prestiżowym Rankingu Kancelarii Prawniczych organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita, Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych drugi rok z rzędu zajęła pierwsze miejsce w kategorii największej kancelarii w regionie Dolnego Śląska i Lubuskim.

Fascynujący wynik naszej kancelarii

To już 19. edycja Gali rankingu kancelarii prawniczych. W tym roku udział w rankingu wzięło 306 kancelarii. Podobnie jak w ubiegłym roku, ze względu na panujące obostrzenia, wyniki zostały ogłoszone online.

Kancelaria Bochenek i i Wspólnicy odniosła także ogromny sukces jeśli chodzi o stan zatrudnienia. Możemy pochwalić się wysokim, 5. miejscem według liczby adwokatów i radców prawnych oraz 5. według liczby prawników ogółem w kraju. Nasz zespół aktualnie liczy 141 prawników ogółem oraz 81 adwokatów oraz radców prawnych. To imponujący wynik w porównaniu do roku ubiegłego.

Kancelaria Bochenek i Wspólnicy idzie zaś jak burza – czytamy na łamach portalu Rzeczpospolitej w artykule podsumowującym ranking.

Sukces mimo pandemii

Trwająca pandemia Covid-19 nie pokrzyżowała planów. Nasz zespół wypracował rozwiązania, które zapewniły najwyższy poziom świadczonych usług przy pomocy rozwiązań zdalnych. Klienci także docenili komfort obsługi spraw bez konieczności wychodzenia z domu.

Pragniemy serdecznie podziękować całemu zespołowi Kancelarii Bochenek i Wspólnicy za profesjonalizm i ogromnie zaangażowanie. Atmosfera jaką tworzycie sprawia, że chętnie podejmujemy wspólnie kolejne wyzwania każdego dnia.

Przepełnia nas radość ze względu na zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli i wszystkie płynące rekomendacje za Państwa pośrednictwem.

Wspólnie osiągnęliśmy ten sukces!

Czytaj również


Niepewna sytuacja banków i kredytobiorców w kontekście kredytów złotowych

Były prezes PKO BP S.A. Zbigniew Jagiełło podczas Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie wskazał, że

Czytaj więcej
frankowicze-sierpien

Frankowicze w sierpniu wygrali 92 procent spraw

W sierpniu zapadło znacznie mniej orzeczeń w porównaniu do rekordowego lipca i czerwca. Wygrane natomiast

Czytaj więcej
kredyt-zlotowy

Złotówkowicze także ruszą do sądów?

Nie tylko Frankowicze mogą czuć się oszukani. Niedozwolone zapisy umowne znajdują się również w umowach

Czytaj więcej
SN

Frankowicze nadal oczekują na Uchwałę Sądu Najwyższego

Posiedzenie Izby Cywilnej Sądu Najwyższego odbyło się w planowanym terminie 2. września 2021r., mimo wszystko

Czytaj więcej