Kancelaria Bochenek i Wspólnicy – Ranking Rzeczpospolitej 2021

21 czerwca 2021

Kancelaria Bochenek i Wspólnicy – Ranking Rzeczpospolitej 2021

Z ogromną dumą informujemy, że w najnowszym prestiżowym Rankingu Kancelarii Prawniczych organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita, Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych drugi rok z rzędu zajęła pierwsze miejsce w kategorii największej kancelarii w regionie Dolnego Śląska i Lubuskim.

Fascynujący wynik naszej kancelarii

To już 19. edycja Gali rankingu kancelarii prawniczych. W tym roku udział w rankingu wzięło 306 kancelarii. Podobnie jak w ubiegłym roku, ze względu na panujące obostrzenia, wyniki zostały ogłoszone online.

Kancelaria Bochenek i i Wspólnicy odniosła także ogromny sukces jeśli chodzi o stan zatrudnienia. Możemy pochwalić się wysokim, 5. miejscem według liczby adwokatów i radców prawnych oraz 5. według liczby prawników ogółem w kraju. Nasz zespół aktualnie liczy 141 prawników ogółem oraz 81 adwokatów oraz radców prawnych. To imponujący wynik w porównaniu do roku ubiegłego.

Kancelaria Bochenek i Wspólnicy idzie zaś jak burza – czytamy na łamach portalu Rzeczpospolitej w artykule podsumowującym ranking.

Sukces mimo pandemii

Trwająca pandemia Covid-19 nie pokrzyżowała planów. Nasz zespół wypracował rozwiązania, które zapewniły najwyższy poziom świadczonych usług przy pomocy rozwiązań zdalnych. Klienci także docenili komfort obsługi spraw bez konieczności wychodzenia z domu.

Pragniemy serdecznie podziękować całemu zespołowi Kancelarii Bochenek i Wspólnicy za profesjonalizm i ogromnie zaangażowanie. Atmosfera jaką tworzycie sprawia, że chętnie podejmujemy wspólnie kolejne wyzwania każdego dnia.

Przepełnia nas radość ze względu na zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli i wszystkie płynące rekomendacje za Państwa pośrednictwem.

Wspólnie osiągnęliśmy ten sukces!

Czytaj również


Rekordowa liczba rozstrzygnięć w sprawach frankowych w listopadzie

W listopadzie zapadło aż 440 wyroków w sprawach frankowych, z czego 110 to wyroki prawomocne.

Czytaj więcej

Dochodzenie roszczeń w przypadku kredytu całkowicie spłaconego

Kredytobiorcy, którzy już spłacili całkowicie kredyt mogą nadal dochodzić roszczeń z tytułu wadliwej umowy kredytowej

Czytaj więcej

Banki kontra Frankowicze – nieustający spór nadal trwa

Do tej pory banki chcąc zniechęcić Frankowiczów do dochodzenia należnych im praw na drodze postępowania

Czytaj więcej

Radca prawny Wojciech Bochenek podsumowuje bieżące kwestie dotyczące Frankowiczów

Mecenas Wojciech Bochenek w wywiadzie udzielonym dla Newseria przedstawia aktualne informacje w sprawach frankowiczów. Wyznaczony

Czytaj więcej